Грипоблок №12 - уусдаг нунтаг

Ханиалга намдаах
cody
Грипоблок №12 - уусдаг нунтаг
Грипоблок №12 - уусдаг нунтаг

PHARMAVISION

Actions

Грипоблок №12 - уусдаг нунтаг

Ханиалга намдаах #0100828

Price section

Үнэ

23,500

Ерөнхий мэдээлэл

Хэлбэр
Нунтаг
Xайрцаг дахь тоо ширхэг
12 ширхэг
Жортой эсэх
Жоргүй
Тун, хэмжээ
750мг+10мг+60мг

Buy section

Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй
Ханиадны шийнж тэмдэгийн мэчилгээнд хэрэглэх нийлмэл найрлагатай бэлдмэл
Хэрэглэх заалт
Харшлын гаралтай ханиад, ханиадны үеийн хамар нармайн шүүрэл ихсэх, толгой өвдөх, халуурах зэрэг шинж тэмдэгийн үед хэрэглэнэ
Найрлага
Парацетамол 750мг+Фенилэфрин гидрохлорид 10мг+Аскорбины хүчил 60мг
Гаж нөлөө
Толгой өвдөх, толгой эргэх, сэтгэл санаа тавгүй болох, нойргүйдэх, цусны даралт ихсэх, дотор муухайрах, бөөлжих зэрэг шинж илэрнэ. Хэрэв дээрх гаж нөлөө хүнд явцтай илрэх буюу эсвэл уг эм хэрэглэх зааварт тэмдэглэгдээгүй ямар нэгэн гаж нөлөө илэрвэл эмчлэгч эмч болон эм зүйчдээ мэдэгдээрэй.
Хэрэглэх арга
Насанд хүрэгсэд ба 12-с дээш насны хүүхэд: 1 уут бэлдмэлийг 5-6 цагийн зайтай хоногт 3-4 удаа хэрэглэнэ. Бэлдмэлийг 4 цагаас бага зайтай хэрэглэж болохгүй. Хоногт 4 уутаас (3г парацетамол) их хэмжээгээр хэрэглэхгүй. 12-с доош на ны хүүхдэд хэрэглэхгүй
Олон улсын нэршил
Paracetamol, Phenylephrine hydrochloride, Ascorbinic acidi

Үнэлгээ, сэтгэгдэл

review
(0 сэтгэгдэл)

Төстэй бараа

Ижил ангиллын бараанууд

Ижил брэндийн бусад бараа

Бүгдийг үзэх